News

Velositol - przyszłość kulturystyki?

Velositol - przyszłość kulturystyki?

Większość osób czytających ten artykuł prawdopodobnie chodzi (lub będzie chodzić po 29 maja) na siłownie. Znaczna część trenuje w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej. Wiadomo, przez pierwsze kilka miesięcy efekty mogą być zauważalne z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, jednak potem o przyrosty co raz trudniej. Konieczna jest zmiana planu treningowego, diety, wprowadzanie różnych modyfikacji, metod treningowych. Oczywiście, będąc cierpliwym i mądrze trenując doczekamy się efektów, jednak nie każdy może pochwalić się tą cechą. Wtedy pojawia się doping i niestety, nie każdy wchodzi na cykl z głową, stosując środki na ślepo, albo tak jak "kolega z siłowni" doradzi. A co jeśli bym wam powiedział, że dzięki odpowiedniemu zastosowaniu kilku suplementów można znacząco poprawić wyniki sportowe bez stosowania sterydów?

today
perm_identity Jakub Chomej
remove_red_eye 923 odsłony
Poznaj Ekipę Doktor Fit #8 – Kim jest Maciek?

Poznaj Ekipę Doktor Fit #8 – Kim jest Maciek?

Siemanko, witam Was na blogu dr-fit, z tej strony recenzent Maciek :D Za sklepową ladą w Dr-ficie możecie mnie spotkać od lutego 2020r. Oprócz pracy jako doradca suplementacji, testuję odżywki na naszym firmowym kanale "dr-fit" na youtubie, żebyście Wy wiedzieli co warto kupować, a co omijać szerokim łukiem. Jeżeli chodzi o wykształcenie, to jestem studentem piątego roku prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz trenerem personalnym spod ramienia akademii PTA.

today
perm_identity Maciej
remove_red_eye 865 odsłony
Poznaj ekipę Doktor-Fit #06 Kim jest Kuba

Poznaj ekipę Doktor-Fit #06 Kim jest Kuba

Sportem interesuje się od podstawówki. Wszystko zaczęło się od filmu „Rocky”, dzięki któremu zainteresowałem się boksem, ale moim głównym celem było osągnięcie sylwetki jaką reprezentował Sylvester Stallone. W 6 klasie kupiłem sobie hantlę oraz sztangę i od razu zakochałem się w treningu siłowym. W gimnazjum szwagier przywiózł mi kilka egzemplarzy magazynu „Muscular Development” i gdy zobaczyłem na okładce Steve’a Kuclo to od razu zdałem sobie sprawę, że chcę tak wyglądać. Pomimo, że każdy (w szczególności rodzice) mówił, że to wygląda okropnie - ja zdania nie zmieniłem. Szybko zaopatrzyłem się w ławkę do ćwiczeń i na początku 3 klasy gimnazjum wycisnąłem na klatę mityczną „stówę”.

today
perm_identity Jakub Chomej
remove_red_eye 825 odsłony
Poznaj ekipę Doktor-Fit #05 Kim jest Łukasz

Poznaj ekipę Doktor-Fit #05 Kim jest Łukasz

Cześć, z tej strony Łukasz. Ten łysy z brodą, ale nie Adam. Łysy, bo genetyka tak chciała, a z brodą, bo skoro włosy na głowie rosnąć nie chcą, to niech będą chociaż na twarzy :D Chciałbym żebyście mnie lepiej poznali dlatego zapraszam do lektury krótkiego tekstu który o sobie przygotowałem.

today
perm_identity Łukasz Plaskota
remove_red_eye 552 odsłony
Poznaj Ekipę Doktor-Fit #04 kim jest Michał

Poznaj Ekipę Doktor-Fit #04 kim jest Michał

Wiem, że część z Was czekała na kolejną odsłonę serii w której przedstawiamy naszą załogę. Dziś dwa zdania o sobie przygotował Michał. Zanim przytoczymy co osobie napisał kilka słów na jego temat od nas współpracowników :) Będzie ciekawie... Michał to świetny kolega, miły, uczynny, pracowity dobrze się z nim pracuje i nie chwalimy go dla zasady, po prostu tak jest! Ale nie wpadliście tu pewnie czytać pochwalnych pieśni. Zdradzimy wam zatem trochę naszego Doktor-Fit'owego "zaplecza". Michał to oczytany gość który mocno stawia na samorozwój, nie lubi stać w miejscu i nie marnuje czasu. Przez moment miał nawet przydomek Makler i wcale nie dlatego, że często przychodzi do pracy elegancko ubrany w koszuli i klakierkach. Co sprawiło, że Michał to Makler? Zapytajcie sami z pewnością chętnie odpowie ;)

today
perm_identity Michał
remove_red_eye 543 odsłony
Poznaj Ekipę Doktor-Fit #02 Jose Arkadio Morales

Poznaj Ekipę Doktor-Fit #02 Jose Arkadio Morales

Lecimy dalej z serią "Poznaj Ekipę Doktor-Fit"! Arek to kolejna postać w naszej barwnej załodze, którą chcemy Wam przedstawić. Wszystko po to, żebyście jeszcze lepiej wiedzieli kto doradza wam w wyborze suplementów w waszym ulubionym sklepie z odżywkami. Kilka słów w związku z tym przygotował o sobie Arek. Zanim przejdziemy jednak do jego autoprezentacji dwa słowa od całej załogi. Arek, chociaż nie jest kubańskim eseistą, w naszym gronie zyskał przydomek Jose Arkadio Morales. To niezwykle uprzejmy i uczynny chłopak, który żywo pasjonuje się sportem. Warto wiedzieć, że dźwiganie ciężarów nie jest jego jedyną pasją. Współpracownikom, Arkadio dał się poznać również jako zagorzały czytelnik. Jeśli odwiedzicie nasz sklep i zapytacie kogoś z obsługi czy jest bibliotekarz, każdy zrozumie, że chodzi o Arka ;)

today
perm_identity Arkadiusz
remove_red_eye 994 odsłony
Poznaj Ekipę Doktor-Fit #01 Kim jest Robert?

Poznaj Ekipę Doktor-Fit #01 Kim jest Robert?

Poznaj ekipę Doktor-Fit! Chcemy przedstawić Wam naszą pozytywną załogę, tak żebyście wiedzieli kto pracuje w Waszym ulubionym sklepie z suplementami. To pierwszy taki wpis z całego cyklu, który dla Was zaplanowaliśmy. Mamy nadzieję, że się spodoba. Na pierwszy ogień idzie Robert. Jeśli jesteście ciekawi kim jest i co robi w Doktor-Fit zapraszamy do lektury.

today
perm_identity Doktor Fit
remove_red_eye 917 odsłony
HVMN Ketone, nadchodzi rewolucja w suplementacji.

HVMN Ketone, nadchodzi rewolucja w suplementacji.

A co by było gdybyśmy po zażyciu jednej ampułki byli w stanie poprawić swój wynik w sportach wytrzymałościowych i skorzystać z zalet diety ketonowej pijąc tylko małego shota? Takie rezultaty obiecuje nam twórca nowego preparatu dla sportowców HVMN Ketone. Preparat zawiera w 60ml buteleczce czyli popularnym shocie 25mg kwasu betahydroksymasłowego. Nie jest to nowa substancja, występuje ona naturalnie w każdym z nas, jest ona używana jako paliwo rezerwowe dla kluczowych organów jak serce czy mózg i wykorzystywana w momencie gdy zbraknie standardowego paliwa.

today
perm_identity Marek
remove_red_eye 581 odsłony
Ekipa Doktor-Fit na FIWE

Ekipa Doktor-Fit na FIWE

W miniony weekend wybraliśmy się do Warszawy na targi FIWE. Celem naszej podróży było przede wszystkim poszukiwanie nowości które wzbogaciłyby ofertę naszego sklepu z suplementami diety. Sprawdzaliśmy też jakie ą obecnie dominujące trendy wśród producentów. Przygotowaliśmy dla Was krótką relację z naszego wypadu do stolicy.

today
perm_identity Doktor Fit
remove_red_eye 1084 odsłony
Suplementy KFD

Suplementy KFD

Suplementy KFD bez dwóch zdań cieszą się dużą popularnością. Klienci chętnie wybierają produkty oznaczone logo KFD. Dlaczego? Skąd bierze się popularność tej marki? Skąd w ogóle wzięły się produkty KFD? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o odżywkach tej firmy dobrze trafiłeś. Dziś scharakteryzujemy krótko asortyment spod szyldu Kulturystycznego Forum Dyskusyjnego.

today
perm_identity Doktor Fit
remove_red_eye 7822 odsłony
Jak długo jeszcze Stomil Olsztyn zmuszony będzie żebrać?

Jak długo jeszcze Stomil Olsztyn zmuszony będzie żebrać?

Dziś chcemy poruszyć nieco inny temat, choć wciąż związany bezpośrednio ze sportem. Sprawa mocno lokalna, jednak może zaciekawić wszystkich entuzjastów piłki nożnej. Mowa o pierwszoligowym Olsztyńskim Stomilu. Klub z przeszło 70 letnią tradycją, w mieście wojewódzkim, na zapleczu ekstraklasy pozostawiony sam sobie.

today
perm_identity Doktor Fit
remove_red_eye 518 odsłony
Suplementy Blok Ekipa

Suplementy Blok Ekipa

Na fali popularnego serialu animowanego dla dorosłych powstała spora ilość gadżetów. O ile nie mamy oporu z kupnem koszulki, skarpetek czy gry planszowej z bohaterami Blok Ekipy, zakup czegoś co mamy spożywać wiele osób stawia pod znakiem zapytania. Czy suplementy Blok Ekipa to w pełni wartościowe produkty? Wielu klientów naszego sklepu z odżywkami zadaje to pytanie. Podchodzą do całego projektu z pewną dozą nieufności. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Co kryją opakowania odżywek ze Spejsonem na etykiecie?

today
perm_identity Doktor Fit
remove_red_eye 2588 odsłony