HVMN Ketone, nadchodzi rewolucja w suplementacji.

Nadchodzi rewolucja w suplementacji! Efekty diety ketonowej po zażyciu ampułki. Czy to możliwe?

A co by było gdybyśmy po zażyciu jednej ampułki byli w stanie poprawić swój wynik w sportach wytrzymałościowych i skorzystać z zalet diety ketonowej pijąc tylko małego shota? Takie rezultaty obiecuje nam twórca nowego preparatu dla sportowców HVMN Ketone. Preparat zawiera w 60ml buteleczce czyli popularnym shocie 25mg kwasu betahydroksymasłowego. Nie jest to nowa substancja, występuje ona naturalnie w każdym z nas, jest ona używana jako paliwo rezerwowe dla kluczowych organów jak serce czy mózg i wykorzystywana w momencie gdy zbraknie standardowego paliwa.

Jak działają ciała ketonowe ?

Zapewne większość z Was zna termin diety ketonowej ale dla niewtajemniczonych krótkie wyjaśnienie. Dieta ta w uproszczeniu polega na radykalnym ograniczeniu spożycia węglowodanów i przestawieniu organizmu na pozyskiwanie energii z tłuszczów. Dzięki takiemu przestawieniu ilość ciał ketonowych zaczyna przekraczać ilość glukozy we krwi i uzyskujemy stan ketozy. Dieta taka ma sporo zalet jak poprawa sylwetki, lepsza regeneracja mózgu, zwiększony poziom hormonu wzrostu obniżenie cholesterolu, zwiększenie wydzielania melatoniny. Niestety nie ma róży bez kolców i ten rodzaj diety ma oczywiście wiele wad ale przede wszystkim przestawienie organizmu wiąże się z niezwykle restrykcyjna dietą i odmawianiem sobie bardzo wielu smacznych posiłków.

HVMN Ketone ?

Ten problem udało się rozwiązać amerykańskiemu startup-owi HVMN. CEO firmy wpadł na pomysł aby stworzyć syntetycznie ciała ketonowe z których nasz organizm będzie w stanie korzystać. Dzięki pozyskaniu zawrotnej kwoty na badania w wysokości 60 mln. dolarów i dekadzie badań, cel udało się osiągnąć. Powstał nowy produkt o nazwie HVMN Ketone jedna porcja zawiera 60ml płynu w skład którego wchodzi 25 mg czystego kwasu betahydroksymasłowego.

Czy to działa ?

Producent opublikował niedawno wyniki testów. Polegały one na podzieleniu badanej grupy złożonej z zawodowych kolarzy na dwie mniejsze grupy. Wszyscy mieli pod nadzorem naukowców przejechać jak największy dystans w ciągu 30minut. Pierwsza grupa kontrolna popijała weglowodany w płynie natomiast grupa testowa poza węglowodanami wypiła jedna ampułkę HVMN Ketone, grupie testowej udało się przejechać 400m dalej, ale co równie ważne zauważyli oni duże mniejsze zmęczenie organizmu. Osoby testujące stwierdzają, że preparat nie działa jak stymulant, po prostu po zażyciu orientujesz się że ćwiczysz dłużej i ciężej niż zwykle.

wykres HVMN ketone

Ketone ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2018r. Niestety nie będzie tani bo za pakiet 3 szotów przyjdzie nam zapłacić 99dolarów. Producent zapowiada jednak, że wraz z popularyzacją i dopracowaniem metody produkcji jest możliwość redukcji tej ceny nawet do poziomu 1dolara za ampułkę. Firma HVMN jednocześnie informuje że produkt jest bezpieczny dla zdrowia.

źródło: https://hvmn.com

A co Wy sądzicie o nowym produkcie?

zachęcamy do przeczytania innych naszych artykułów

Komentarze ()