Poznaj ekipę Doktor-Fit #06 Kim jest Kuba

Cześć, jestem Kuba, mam 23 lata i pracuje w Doktor Fit od końca lutego 2020 (wspaniały rok). Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, a studia kończyłem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Od czego zaczęła się moja pasja?

Sportem interesuje się od podstawówki. Wszystko zaczęło się od filmu „Rocky”, dzięki któremu zainteresowałem się boksem, ale moim głównym celem było osągnięcie sylwetki jaką reprezentował Sylvester Stallone. W 6 klasie kupiłem sobie hantlę oraz sztangę i od razu zakochałem się w treningu siłowym. W gimnazjum szwagier przywiózł mi kilka egzemplarzy magazynu „Muscular Development” i gdy zobaczyłem na okładce Steve’a Kuclo to od razu zdałem sobie sprawę, że chcę tak wyglądać. Pomimo, że każdy (w szczególności rodzice) mówił, że to wygląda okropnie - ja zdania nie zmieniłem. Szybko zaopatrzyłem się w ławkę do ćwiczeń i na początku 3 klasy gimnazjum wycisnąłem na klatę mityczną „stówę”.

Moje podejście do sportu

Mój styl treningu oraz podejście do kulturystyki są zainspirowane takimi osobami jak Jay Cutler, Ronnie Coleman, Dorian Yates oraz legendą polskiej kulturystyki - Robertem Piotrkowiczem. Staram się trenować na dużym ciężarze co niestety czasem sprawia, że technika kuleje, ale ciągle koryguję swoje błędy. Ogólnie wyznaję zasadę „jeśli chcesz wyglądać jak bestia musisz trenować jak bestia”.

Kilka słów o mnie

Po za kulturystyką, sportami siłowymi, odżywianiem i ogólnie ludzkim organizmem interesuje się historią (głównie średniowiecze i starożytność), bardzo lubię grać w gry komputerowe, planszowe a ostatnio w RPG fabularne. Uwielbiam też psy, w szczególności te duże :).

No ogólnie to doradza wam w sklepie trochę wykształcony gość z ogromną pasją do kulturystyki i czarnym humorem :D.

Zapraszam też tu na bloga i na insta, gdzie niedługo będzie więcej materiałów i o mnie i o przygotowaniach do zawodów.

Komentarze ()