Poznaj Ekipę Doktor Fit #8 – Kim jest Maciek?

Siemanko, witam Was na blogu dr-fit, z tej strony recenzent Maciek :D Za sklepową ladą w Dr-ficie możecie mnie spotkać od lutego 2020r. Oprócz pracy jako doradca suplementacji, testuję odżywki na naszym firmowym kanale "dr-fit" na youtubie, żebyście Wy wiedzieli co warto kupować, a co omijać szerokim łukiem. Jeżeli chodzi o wykształcenie, to jestem studentem piątego roku prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz trenerem personalnym spod ramienia akademii PTA.

Kilka słów o mojej pasji

Nie wiem czy trafniejszym określeniem nie byłoby "styl życia". W szerokim rozumieniu trening siłowy, podstawy dietetyki, suplementacja oraz naturalny rozwój sylwetki są moim konikiem. Liczę kalorie prawie 5 lat i dalej nie mogę się ich doliczyć, wiem ile serii robić na klatę i biceps, na pamięć znam rozkład makroskładników odtłuszczonego mleka bez laktozy, a do wigilii siadam z własną wagą kuchenną. Nie no, żartuje. Z tą wagą oczywiście :D

Obecnie od roku trenuje trójbój siłowy pod okiem trenera w Just Gym'ie w Olsztynie, moim marzeniem i jednocześnie obecnym celem, do którego nieustannie dążę jest zdobycie czołowej lokaty i przywiezienie medalu z Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju siłowym.

Wygląd mojej sylwetki nie jest mi obojętny. Mimo iż priorytetem jest jak największy wynik w głównych bojach, to staram się zwracać uwagę jak wygląda moje ciało, jak ja się w nim czuje i gdzie by tu dołożyć jeszcze "mięsa". No i nie zapominajmy o kracie na brzuchu, musi być gotowa na każde lato...no dobra, co drugie lato :D

Dlaczego tak bardzo pasjonuje się tym sportem?

Jara mnie idea progresji, jarają mnie widoczne zmiany czy to w wynikach czy w sylwetce i to, że cały czas można coś poprawić, udoskonalić oraz dążyć do lepszej wersji siebie. I tą idee staram się przenieść na życie osobiste.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat mojej filozofii, treningu, diety i suplementacji serdecznie zapraszam na naszego firmowego instagrama, którego prowadzę wspólnie z Kubą jako formę dzienników/relacji z naszych przygotowań do zawodów.

Komentarze ()