Suplementy Blok Ekipa

Serial animowany emitowany w serwisie youtube oraz na Comedy Central, Blok Ekipa doczekał się własnej linii suplementów diety. Zabawne nazwy produktów, etykiety designem odpowiadające stylistyce kreskówki i oczywiście główny bohater na froncie opakowania. Biorąc pod uwagę, że fanpage serialu ma ponad 230 tysięcy polubień, pomysł wydaje się strzałem w dziesiątkę. Czy rzeczywiście tak jest? Jak z jakością produktów sygnowanych bohaterami serialu? Kto produkuje odżywki Blok Ekipa?

Blok Ekipa

Zanim przejdziemy do omówienia suplementów diety wypadałoby powiedzieć dwa słowa o samej kreskówce. Jeśli serial Blok Ekipa jest Ci doskonale znany możesz śmiało "przeskrolować" ten akapit. Serial animowany Blok Ekipa opowiada o codziennym życiu trzech poczciwych chłopaków z warszawskiego Grochowa. Wojtas, Walo oraz Spejson żywo kibicują Legii. Głównym zajęciem bohaterów jest siedzenie na ławce i picie pwierka dzik. Obraz jest swego rodzaju karykaturą tak zwanego "życia na blokach". W serialu często można spotkać nawiązania do najświeższych wydarzeń ze świata mediów, polityki oraz show biznesu i pop kultury. Blok ekipa często wskazywana jest jako odpowiednik francuskiego serialu "ziomek".

Producentem serialu Blok Ekipa jest SPInkafilmstudio. Ich kanał na youtube niedawno przekroczył 1 milion subskrypcji. Na facebooku fan page serialu liczy sobie ponad 230 tysięcy polubień. Kreskówka okazała się na tyle popularna, że Comedy Central postanowiła wyemitować serial na swojej antenie. Na fali popularności powstało wiele gadżetów z bohaterami serialu między innymi czapki, skarpetki, koszulki gry planszowe oraz aplikacje na smartfona.

Suplementy Diety Blok Ekipa

Przechodzimy do sedna. Suplementy diety Blok Ekipa produkuje firma berserk labs. W ofercie znajdziemy podstawowy asortyment typowy dla branży odżywek.

  • Gainer o nazwie "Na Masę",
  • Odżywka białkowa nazwana po prostu "białko"
  • aminokwasy rozgałęzione BCAA "BECEA",
  • spalacz tkanki tłuszczowej "Na Rzeźbę",
  • booster testosteronu "Teść",
  • preparat potreningowy "Posiłka",
  • witaminy "Bomba witaminowa",
  • oraz oczywiście monohydrat kreatyny "KRETA"

Produkty zadebiutowały w styczniu 2017 roku. W marcu wprowadziliśmy je do oferty swojego internetowego sklepu z odżywkami. Produkty zostały rozpoznane i przyjęte z uśmiechem przez sporą część klientów. Jednak podchodzili do projektu dość nieufnie. Zawsze staramy się testować nowe produkty które wprowadzamy do oferty. Tak było i tym razem. Wypróbowaliśmy białko, aminokwasy oraz gainera. Produkty były smaczne, rozpuszczalność poprawna jedynie w przypadku białka mogłoby być trochę lepiej. Opakowania są solidne posiadają szczelne zamknięcie strunowe oraz akcesorium w postaci porządnej miarki.

Produkty Blok Ekipa są produkowane na terenie polski i dystrybuowane na terenie europy. Odpowiednie instytucje czuwają nad zgodnością informacji zawartych na etykietach ze stanem faktycznym. A składy zaproponowane przez producenta są na prawdę godne uwagi, szczególnie dobrze wypada odżywka typu gainer. Gainer Na Masę zawiera 20% białka serwatowego bez domieszek białek roślinnych i ciekawy profil węglowodanów. Równie obiecująco wygląda spalacz "Na rzeźbę".

Producentem linii jest firma Berserk Labs która osobom siedzącym trochę w świecie suplementów z pewnością nie jest obca. Pomimo śmiesznej etykiety i specyficznym nazwom produkty Blok Ekipa są jak najbardziej pełnowartościowymi suplementami diety. Nie jest to co prawda nawyższa półka a raczej oferta skierowana do osób szukających raczej tanich supli. Nie mnie jednak są to odżywki godne polecenia. Oferujące zadowalający stosunek ceny do jakości. Sprawdź suplementy diety Blok Ekipa w naszym sklepie internetowym.

"Suplementy diety Blok Ekipa to jedna z lepszych opcji w swoim przedziale cenowym. To dobre i tanie odżywki. Uważam, że stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry!"

Opinia Klientów

Często pytamy klientów o ich opinię na temat produktów które stosują. Feedback który dostajemy od naszych klientów jest jednoznaczny. Każdy kto zdecydował się na zakup przynajmniej jednego produktu był zadowolony. Większość wróciła po kolejne produkty z linii Blok ekipa.

Księga ulicy mówi jasno

Krótki mam nadzieję, że przydatny wpis na temat suplementów diety Blok Ekipa. Jeśli szukasz tanich odżywek, lubisz eksperymentować i testować nowości, jesteś fanem serialu... na pewno nie zawiedziesz się wybierając te produkty. Na koniec cytat od Spejsona głównego bohatera kreskówki:

"Księga ulicy mówi: Kto z omadrenem alkohol połancza temu się agresor włancza"

Komentarze ()