Suplementy KFD

Społeczność KFD

Zanim przejdziemy do sedna wypadałoby wyjaśnić skąd wzięły się suplementy diety sygnowane logo KFD. Być może nie wszyscy wiedzą o rodowodzie tej marki. KFD to do dziś jedno z największych forów internetowych o tematyce związanej z kulturystyką i fitness. Skrót liter pochodzi od pełnej nazwy "Kulturystyczne Forum Dyskusyjne". Najpoważniejszym konkurencyjnym forum jest z resztą podobnie brzmiące SFD czyli "Sportowe Forum Dyskusyjne". Na obu tych forach użytkownicy dzielą się wiedzą z zakresu treningu siłowego, odżywiania oraz suplementacji.

Społeczność zebrana wokół Kulturystycznego Forum Dyskusyjnego wciąż się rozrasta. W pewnym momencie postanowiono skomercjalizować potencjał jaki niesie za sobą ogromna ilość użytkowników oraz unikatowej treści publikowanej w serwisie KFD.pl. Początkowo obok forum powstał sklep KFD. W sklepie KFD zakupów mogli dokonywać zarówno użytkownicy forum jak i osoby nie związane z serwisem. Okazało się to trafnym posunięciem. Kolejnym krokiem było wprowadzenie marki własnej. Tak powstały produkty KFD. Od początku miały być to stosunkowo niedrogie suplementy. Tak też jest do dzisiaj. Niska cena, duży wybór smaków oraz szeroka oferta produktowa wyróżniają tego producenta.

No forum w dalszym ciągu trafiają osoby które szukają porady między innymi w zakresie suplementacji. Naturalnym jest iż użytkownicy polecają suple KFD ponieważ po pierwsze są z nimi związani a po drugie linkować można tylko do sklepu KFD. Produkty marki KFD są zatem wielokrotnie polecane a ich popularność rośnie. To forum i społeczność na nim zgromadzona zbudowało siłę i rozpoznawalność tej marki. Obecnie w ofercie produktowej poza suplementami znaleźć można również odzież i akcesoria związane z marką.

Suplementy KFD

Wiemy już skąd w ogóle wzięły się suplementy KFD. Jak szerokim portfolio może pochwalić się ta marka? Co z jakością produktów? Tak jak pisaliśmy wcześniej producent oferuje naprawdę szeroką gamę odżywek oraz suplementów a nawet odzieży i akcesoriów. Ilość dostępnych produktów stale się powiększa. Obecnie producent posiada wszystkie podstawowe produkty i poszerza ofertę o co raz to nowsze specyfiki. KFD nie tylko naśladuje branże i zmieniające się trendy na rynku suplementacji ale także stara się samo je wyznaczać.

Obecnie producent wprowadza szereg monopreparatów. Pojedyncze substancje aktywne dają dużą swobodę ustalenia indywidualnej suplementacji. Leucyna, cytrulina, MSM, guarana, AAKG można by wymieniać dłużej. To wszystko znajdziemy w ofercie KFD "solo", bez zbędnych dodatków. Rzeczywiście co raz częściej klienci poszukują takich rozwiązań. Do bestsellerów sklepu KFD należy z całą pewnością produkt KFD premium WPC 80 jest to koncentrat białka serwatkowego dostępny w ponad 40 smakach (liczba stale rośnie). Dość głośną nowością w ofercie KFD są bez wątpienia aminokwasy BCAA o smaku Piwa.

Sprawdź pełną ofertę produktów KFD w naszym sklepie.

Komentarze ()