IronMaxx UPPER

IronMaxx UPPER - recenzja

Tak jak wspomniałem we wstępie produkt oferuje na prawdę bogaty skład z dużym naciskiem na boostery NO. Oto jak prezentuje się szczegółowy skład produktu wraz z ilościami poszczególnych składników zawartych w jednej porcji: Cytrulina 6,0g / Arginina 5,5g / Tauryna 2,0g / Glutamina 2,0g / N-Acetyl-L-Tryrozyna 2,0g / Ekstrakt z wierzby 0,5g / Żeń-szeń 400mg / Różaniec górski 350mg / Ekstrakt z zielonej herbaty 250mg / Cytryniec chiński 210mg / Kofeina 200mg / Ekstrakt czarnego pieprzu 35mh /. Jak widać stężenia składników aktywnych w tym produkcie są na prawdę słuszne. Objętość porcji w związku z tym również nie należy do najmniejszych - 22g tyle proszku powinniśmy wsypać do shakera zdaniem producenta. Na szczęście produkt rozpuszcza się rewelacyjnie a na dnie shakera nie pozostaje żaden osad. Mimo iż producent sugeruje rozpuścić suplement w 400ml wody w naszym przypadku użyliśmy 250 i to w zupełności wystarczyło bo w całości rozpuścić porcję produktu.

Skład robi wrażenie ale nie tylko duże ilości poszczególnych składników są tu cechą która wyróżnia produkt. Jak widzicie w składzie zabrakło wszechobecnej ostatnimi czas beta-alaniny. Osobiście uznałem to za duży plus. Dla osób które unikają tego składnika Upper jest znakomitym rozwiązaniem. Jest to na prawdę silny preworkout bez beta alaniny. Pewnie ciekawi jesteście jak produkt wypadł w teście jeśli chodzi o pompę i pobudzenie. Za chwile do tego dojdziemy najpierw chciałbym jednak przybliżyć właściwości organoleptyczne UPPERA.

IronMaxx Upper smak, zapach rozpuszczalność

Poznaliśmy już skład Uppera czas na ocenę jego cech organoleptycznych. Rozpuszczalność jest po prostu rewelacyjna. Dosłownie kilka ruchów shakerem wystarczy by produkt rozpuścił się całkowicie. Na dnie shakera nie pozostaje żaden osad. W czasie mieszania powstaje co prawda niewielka piana ale bardzo szybko znika. Producent sugeruje by rozpuścić porcje produktu w 400ml wody podczas testu nie zastosowaliśmy się do tego zalecenia i wykorzystaliśmy około 250ml to w zupełności wystarczyło.

Zapach jest bardzo przyjemny, owocowy, zachęca do wypicia. Smak natomiast jest bardzo intensywny wręcza pikantny miało to jednak z pewnością związek z tym, że użyliśmy mniejszą ilość płynu do rozpuszczenia produktu.

IronMaxx Upper działanie

Działanie produktu oceniam bardzo dobrze. Szczególnie pozytywnie zaskoczyło mnie pobudzenie i koncentracja jaką zapewnił mi podczas treningu. Byłem cały czas skupiony na wykonywanych ćwiczeniach. Czucie mięśniowe również utrzymywało się na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu czułem że trening jest bardzo efektywny a trenowane partie zostały solidnie przepracowane. Co do samej pompy mięśniowej uwzględniając skład produktu liczyłem na coś spektakularnego a było poprawnie. Dobre ukrwienie, waskularyzacja - wszystko jak być powinno. Należy jednak pamiętać że na jakość pompy mięśniowej poza samym Upperem wpływ ma też to co zjadamy, szczególnie ważna jest odpowiednia podaż węglowodanów w diecie.

Około 15 minut po zażyciu produktu IronMaxx Upper poczułem lekkie rozkojarzenie ale nie trwało to długo po jakichś10 minutach ustało. Później przez cały czas do końca treningu koncentracja i pobudzenie utrzymywało się na stabilnym wysokim poziomie.

IronMaxx Upper opinia / podsumowanie

IronMaxx upper to produkt zdecydowanie godny polecenia. Niemiecka jakość w każdym calu. Znakomita rozpuszczalność, solidne stężenie składników aktywnych, bardzo dobre działanie. Dodatkowo dużą zaletą jest brak beta alaniny w tym produkcie. Żeby jednak nie było tak kolorowo są też minusy a właściwie jeden ale dość poważny. Mianowicie w produkcie nie znajdziemy miarki. Nie jest to jednak problem z którym nie można sobie poradzić.

 • Rozpuszczalność 10/10
 • Smak 7/10
 • pobudzenie 8/10
 • koncentracja 10/10
 • pompa mięśniowa 8/10

Plusy:

 • brak beta alaniny w składzie
 • duża zawartość boosterów NO
 • rewelacyjna rozpuszczalność
 • świetna koncentracja i pobudzenie
 • brak efektu zejścia
 • dobra pompa mięśniowa
 • saszetka pochłaniająca wilgoć

Minusy:

 • brak miarki

Produkt IronMaxx UPPER dostępny w sklepie internetowym Doktor-Fit. Sprawdź naszą wideo recenzję produktu IronMaxx:

Komentarze ()