Suplementy diety IronMaxx

IronMaxx niemiecka jakość

Odżywki i suplementy diety IronMaxx od samego produkowane są w Niemczech. Firma powstała w 2004 roku w miejscowości Rheinbach. Obecnie siedziba firmy mieści się w niemieckim Hürth. IronMaxx produkując na terenie Niemiec musi spełniać szereg wyśrubowanych norm prawa krajowego oraz Europejskiego. Poza wymaganymi w niemczech certyfikatami oraz specjalnymi systemami produkcji, IronMaxx spełnia normę jakości ISO:9001 oraz rzecz jasna standardy GMP i GHP.

Doskonałą jakość suplementów IronMaxx potwierdzają nie tylko wspomniane wcześniej certyfikaty i wysoki standard produkcji ale przed wszystkim pozytywne opinie konsumentów. W naszym zespole przetestowaliśmy już kilka produktów tej firmy i za każdym razem byliśmy pod wrażeniem. Testowane przez nas odżywki charakteryzował świetny smak i rewelacyjna rozpuszczalność. Suplementy diety IronMaxx to zdecydowanie pierwsza liga. Jeśli nasi klienci oczekują szczególnych walorów sensorycznych zawsze z czystym sumieniem polecamy suplementy diety IronMaxx.

Suplementy diety IronMaxx

Oferta asortymentowa tego niemieckiego producenta jest na prawdę szeroka. Poza klasycznymi produktami których należy spodziewać się w portfolio każdej firmy, jak np. kreatyna czy aminokwasy BCAA, IronMaxx dysponuje szeroką ofertą żywności funkcjonalnej. Firma wprowadziła linię produktów fitnessfood w której znajdziemy między innymi produkty takie jak fitness pizza, protein ice cream czy też protein pancake. W swojej szerokiej ofercie posiadają też sub markę German Forge.

Do flagowców niemieckiego producenta z pewnością zaliczyć należy białko 100% WHEY PROTEIN. Odżywka występuje aż w 31 smakach, jej rozpuszczalność to istna bajka zarówno na mleku jak i na wodzie. Białko nie pieni się nie zostają grudy jednym słowem rewelacja. Kolejnym sztandarowym produktem firmy IronMaxx jest spalacz tłuszczu HellFire fatburner. Występuje w dwóch formatach 60 oraz 150 kapsułek. Posiada w składzie aż 14 składników aktywnych w na prawdę skutecznych stężeniach. Dopracowana formuła przejawiająca się kompleksowym myśleniu o odchudzaniu działa w 4 płaszczyznach. Po pierwsze podkręca przemianę materii i usprawnia metabolizm kwasów tłuszczowych, po drugie ogranicza apetyt, po trzecie podnosi termogenezę i po czwarte działa pobudzająco. Wymieniając wiodące suplementy diety IronMaxx nie mogliśmy pominąć rewelacyjnych aminokwasów BCAAs + Glutamine 550g. Bardzo dobra jak na BCAA rozpuszczalność i spak ale przede wszystkim świetny skład. Na 10 gram produktu aż 7g stanowią aminokwasy (w tym 6 gram BCAA), ponadto suplement zostął wzbogacony witaminą B6.

Wszystkie suplementy diety IronMaxx znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Jeżeli natomiast chcecie dowiedzieć się więcej o firmie IronMaxx odsyłamy do strony ironmaxx.pro

A Wypróbowaliście produktów IronMaxx'a? Które suplementy diety IronMaxx przypadły wam do gustu? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach. My ze swojej strony z całą stanowczością możemy polecić te produkty. Ciekawi jesteśmy Waszego zdania :)

Komentarze ()