Kuchnia

Produkty z tej grupy z pewnością zaciekawią osoby, które interesują się zdrowym odżywianiem, stosują restrykcyjną dietę lub po prostu szukają zdrowych zamienników cukru, przekąsek, sosów, kremów i dżemów.

W naszej ofercie można znaleźć:

- Przyprawy bez cukru, konserwantów, polepszaczy i glutaminianu sodu.

- Oleje do smażenia w sprayu w różnych smakach, które nie dostarczają kalorii.

- Naleśniki do przygotowania w proszku, które stanowią zdrową alternatywę dla tradycyjnych naleśników. Możemy znaleźć je w różnych wariantach smakowych.

- Słodziki, które doskonale sprawdzą się dla cukrzyków i osób, które chcą lub muszą ograniczyć cukier w diecie. Nie powodują wyrzutów insuliny oraz nie dostarczają kalorii. Dostępne są między innymi: erytrytol, stewia, ksylitol oraz maltitol.

- Aromaty o różnych smakach, które można dodawać do ciast, deserów oraz posiłków przygotowywanych na słodko.

- Sosy zero o bardzo niskiej kaloryczności w słodkich wariantach, które można serwować z ciastami i deserami, oraz w wytrawnych, które można dodawać do mięs, sałatek, kanapek i innych potraw przygotowywanych na słono.

- Dżemy owocowe bez cukru, stanowiące bardzo dobrą i zdrową alternatywę dla tradycyjnych konfitur. Doskonale sprawdzają się jako dodatek do naleśników lub gofrów.

- Kremy proteinowe z niską zawartością cukru, które mogą posłużyć jako słodkie uzupełnienie diety i dodatek do deserów. Występują również w wariancie dla osób stosujących dietę ketogeniczną.

- Masła orzechowe, zdrowe i smaczne źródło tłuszczy, również w wariantach smakowych.

Aktywne filtry