Napoje

W tej kategorii produktów możemy znaleźć napoje. Znajdują się tu między innymi:

Napoje energetyczne - poprawiające koncentrację i zwiększające ilości energii. Zawierają w składzie głównie kofeinę, taurynę oraz cukier, choć co raz częściej możemy ostatnio znaleźć warianty bez zawartości cukru w składzie, czyli tak zwane energetyki zero.

Napoje z witaminami - zawierające w składzie witaminę D, C oraz wapń, które wspomogą układ odpornościowy jak i pozytywnie wpłyną na kości. Dodatkowo również napój taki ugasi pragnienie.

Napoje z magnezem - Doskonałe uzupełnienie magnezu przy wzmożonym wysiłku fizycznym oraz przy upałach. Wypity schłodzony dodatkowo obniży temperaturę organizmu oraz przyniesie ulgę w letni dni. Zawiera również w składzie witaminy z grupy B, które zapewnią prawidłową przemianę białek i węglowodanów oraz, co bardzo ważne zapewnią prawidłową pracę układu nerwowego.

Smaki do wody - zyskujące popularność dodatki smakowe do wody są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych słodkich napojów, ponieważ cechują się bardzo dobrym smakiem a jednocześnie nie zawierają w składzie cukru. Z pewnością zainteresują cukrzyków oraz osoby, które mają problem z gospodarką cukrową jak i tych, którzy dbają po prostu o swoje zdrowie lub chcą zrzucić parę kilogramów. W naszej ofercie znajdują się większe i mniejsze opakowania oraz ogromna paleta smaków do wyboru więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ogromną zaletą tych produktów jest fakt, że zachęcają do picia wody bez narażania się na nadmierne spożycie cukru.

Aktywne filtry