Spalacze Tłuszczu

W tej grupie produktów możemy znaleźć suplementy, które w skuteczny sposób wspomogą nas w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dział ten powinien zainteresować osoby będących na redukcji oraz chcących wspomóc się w walce z opornym tłuszczem.

Wiadomo, że najważniejszym aspektem jeśli chodzi o odchudzanie jest dieta i aktywność fizyczna, jednak spalacze mogą nam pomóc poprzez przyspieszenie i ułatwienie tego procesu.

Preparaty te zawierają w składniki pochodzenia naturalnego, których działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Są to najczęściej ekstrakty z roślin takich jak kora wierzby, guarany, zielonej herbaty, coleus forskohlii, imbiru, yerba mate, czarnej fasoli, gorzkiego melona, grejpfruta, mango, gorzkiej pomarańczy lub drzewa kiełbasianego, a także kofeina, lecytyna, l- karnityna, chrom i cholina. Wszystkie te składniki, wspomagają walkę z tłuszczem poprzez nasilanie lipolizy (czyli procesu pozyskiwania energii z zapasów tłuszczu), podnoszenie temperatury ciała (co zwiększa wydatek energetyczny) oraz ułatwia usuwanie wody podskórnej, dzięki czemu tracimy niepotrzebne kilogramy, nie jesteśmy opuchnięci oraz możemy pozbyć się cellulitu. Dodatkowo, niektóre z nich będą blokowały apetyt oraz wspomagały gospodarkę cukrową organizmu.

Niektóre ze spalaczy warto brać przed treningiem, ponieważ pomagają zwiększyć poziom energii i koncentracji, dzięki czemu zużyjemy jeszcze więcej energii co jeszcze bardziej nakręci nasz metabolizm i nasili wykorzystywanie energii z zapasów zgromadzonych w postaci tkanki tłuszczowej.

Aktywne filtry